Akıllı Telefon Kampanyaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son dönemde oldukça çok gelişim gösteren akıllı telefonlar insan hayatının vazgeçilmez bir noktası haline dönüşmüştür. Günümüzde akıllı telefonlar aracılığıyla pek çok günlük işlemi yapabilmemiz mümkündür. Bakıldığında akıllı cep telefonları birçok avantajı sunuyor gibi gözükse de seçiminde ve alımında dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı yer almaktadır. Sizlere bu yazımızda Akıllı Telefon Kampanyaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler konusundan bahsedeceğiz.

Akıllı cep telefonları seçilirken kullanıcı tarafından ilk olarak Neye ihtiyacım var sorusu yanıtlanmalıdır. İhtiyacınıza göre seçim yapmanız sizlerin hem kullanımı açısından hem de doğru ürünü almanız açısından oldukça önem arz etmektedir.  Bunun yanı sıra bütçenize uygun olarak belirli işlevleri içerisinde barındıran özellikte telefon almak içinde firmaların yapmış oldukları kampanyaların takip edilmesi gerekmektedir.

En İyi Akıllı Telefon Üreten Firmalar

Teknolojinin gelişmesi günümüzde pek çok işlemin artık cep telefonu üzerinden yapılabilmesine olanak sunmuştur. Teknoloji firmaları ise insanların bu ihtiyacına karşı ve piyasa rekabeti açısından çeşitli özellik ve modellerde birçok akıllı cep telefonu üretmişlerdir. Bilindiği üzere günümüzde pek çok teknoloji firması akıllı cep telefonu üretiminde ön plana çıkmaktadır. Akıllı cep telefonu üretiminde öne çıkan firmaları sizler için listeledik;

İşte En İyi Akıllı Telefon Üreticileri;

 • Samsung
 • Apple
 • Huawei
 • OPPO
 • Xiaomi
 • Vivo
 • LG
 • ZTE
 • Lenovo
 • TCL

Yukarıda belirtmiş olduğumuz firmalar dünyanın en bilindik firmaları arasında yer almakta ve çıkarmış oldukları akıllı telefonlar üzerinde en çok satış yapan firmalardır. Genellikle Çin Cumhuriyeti tarafından üretilen akıllı telefonlar günümüzde pek çok ülke tarafından da üretilmeye başlanılmıştır. Ülkemizde ise ilk akıllı telefon Vestel firması ile üretilmeye başlanılmıştır.

Akıllı Telefon Kampanyaları?

Yeni bir akıllı telefon edinmeye karar vermiş iseniz ve en uygun fiyata ve iyi özellikte telefon istiyorsanız kesinlikle kampanyaları takip etmeniz gerekmektedir. Günümüzde pek çok firma yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü ve diğer özel günlerde akıllı telefon kullanıcılarına yönelik olarak indirim ve kampanyalara gitmektedir. Bu kampanya ve indirimleri takip etmek hem cep telefonunu uygun fiyata almanızı hem de istemiş olduğunuz özelliklerde bir akıllı telefon edinmenizi sağlayacaktır.

Akıllı Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Teknoloji bizlere birçok olanağı sunmuş olsa da bu teknolojide yararlanmakta dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Akıllı cep telefonları seçiminde de bu püf noktalara dikkat etmeniz daha uzun ömürlü ve daha işlevsel bir telefon elde etmenizde sizlere avantaj sağlayacaktır.

Akıllı cep telefonları alırken genellikle kullanıcılar tarafından dikkat edilen özellikler; pil ömrü, büyük ekran, kameralar ve hızdır. Bunlar akıllı telefonların ön plana çıkan en iyi özellikleridir fakat geri planda kalan ve akıllı telefon seçiminde oldukça dikkat edilme gereken bazı püf noktalar yer almaktadır. Sizler için Akıllı Cep Telefonu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenleri listeledik;

İşte Akıllı Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

 • Fiyat Uygunluğu: Telefon seçimlerinde kampanyaları ve indirimleri takip etmek sizlerin hem uygun fiyatlarda telefon edinmenizi hem de istemiş olduğunuz özelliklerde cep telefonu almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden dolayı alacağınız cep telefonuna yüksek fiyatlar ödemek yerine indirimleri takip etmek bütçeniz açısından oldukça önemlidir.
 • Garanti ve Teknik Servis Hizmeti: Garanti ve servis hizmeti telefon seçiminiz açısından oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadır. Telefonunuzda meydana gelen hatalar ve tamir işlemlerinin en iyi ve hızlı bir şekilde yapılmasını istiyorsanız kesinlikle garantisi ve teknik servisi olan telefon tercih etmelisiniz.
 • İşlemci Hızı: Cep telefonunuzu kasmadan kullanmak istiyorsanız RAM ve işlemci hızına elinizden geldiğinde dikkat etmeniz gerekmektedir. Telefon seçimlerinizde istemiş olduğunuz özelliklerdeki telefonun RAM ve işlemci kapasitesini kontrol etmeyi unutmayınız.
 • Telefonu Denemek: Akıllı cep telefonunuzu almadan önce denemeniz hem telefonu kullanımınız açısından hem de özelliklerini görmek açısından sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Sizlerde cep telefonu seçerken mutlaka tercih edeceğiniz telefonları denemeye özen gösterin.

Birçok teknoloji firması tarafından piyasaya yüzlerce farklı özelliklere ve fiyatlara sahip akıllı cep telefonları sunulmuştur. Bu telefonların kimisi hızıyla, kimisi kamera görüntüsü ile kimisi de çeşitli işlevsellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Hal böyle olunca akıllı cep telefonu kullanıcıları da seçim yaparken oldukça zorlanmakta ve alırken hataya düşmektedirler.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.