Binance Kripto Para Alım Satım Platformu

Dijital bankacılığın gelişmesi ile birlikte günümüzde birçok insan sanal para ve borsalar üzerinden ticaret yapmaya başlamıştır. Kripto paralar ile doğru ve akıllı yatırımlar ile gelirlerini misline çıkaran pek çok kişi bulunmaktadır. Binance de bitcoin piyasalarında yer alan ve son dönemde popüler olan bir kripto para birimidir. Yaklaşık olarak 2 milyon kullanıcıya sahiptir. Piyasaya girmesi ile birlikte oldukça yükseliş gösteren Binance aynı zamanda Türklerin en çok kullandığı ve kazanç sağladığı kripto para birimidir.

Binance Nedir?

Binance, bitcoinde yer alan ve şu sıralar oldukça çok kazandıran kripto paralardan bir tanesidir. Binance kullanımı en basit coin borsası olması ile birlikte Türkler tarafından kullanılan en popüler kripto para halini almıştır. Aynı zamanda Binance ile hızlı bitcoin transferinin yapılması da tercih sebeplerinden birisidir. Binance’ye üye olmak için ilgi sayfasından kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kayıt esnasında sizlerden mail ve şifre isteyecektir. Bu bilgileri sağladığınızda kaydınız ile ilgili mail adresinize bilgi düşmektedir. Oradan da onayınızı yaparak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Binance Kullanmak Ne Kadar Güvenli?

Tüm kripto paralarda olduğu gibi Binance’nin de gerek alt yapısı gerekse sunduğu hizmet güvenilir niteliktedir.  Türk bitcoin kullanıcıları genellikle Binance üzerinden yaptıkları al sat işlemiyle para kazanmaktadır. Şu sıralar popüler olan Binance ücretleri de eksiksiz olarak yatırarak güvenilirliği sağlamaktadır.

Binance İşlem Ücretleri

Binance geçtiğimiz yıllarda kullanıcıları için işlem ücretlerinde %50 oranında indirim uygulamaktaydı. Binance borsa da ilk yılını tamamladıktan sonra indirim oranını %25 e çekmiştir. Binance kademeli komisyon sistemi ile hacmi yüksek kullanıcılarına yönelik olarak indirimler sürdürmeye devam etmektedir.

İşlem ücretleri BNB tokenlerin miktarı ile önceki ay hacmine bağlı olarak değişim göstermektedir. Binance kullanıcıları piyasa yapıcı emri için %0,02 ve piyasa alıcı emri için ise %0,04 komisyon tutarı ödeyeceklerdir. İşlem hacmi olmayan ya da düşük olan kullanıcılardan ise %10’a varn komisyon ücreti kesilecektir.

Binance Para Çekme İşlemi

Yeteri kadar gelir elde ettikten sonra Binance üzerinden para çekmek istiyorsanız öncelikle web adresinde sağ üst köşede yer alan Funds sekmesine sonra Deposit sekmesine daha sonra ise Withdrawals sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Buradan bitcoin ve alt coinlerinize ait hesabınızın detaylarını rahatlıkla görebilir ve hesap dökümünü alabilirsiniz. Bu kısımdan Binance hesabınıza ait ücretinizi ve aynı zamanda alt coinlerinizi rahat ve kolay bir şekilde çekebilirisiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.