Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2020

Hesap işletim ücreti kesmeyen bankalar 2020

Hesap işletim ücreti almayan bankaları sizin için araştırdık. Hesap işletim ücreti bundan 5 sene önce kadar herkes tarafından benimsenmiş, ödenmesi zorunlu olan bir kalem olarak görülüyordu. Fakat sosyal medyadaki tepkilerin artmasıyla beraber hesap işletim ücreti çok eleştirilmeye başlanmış ve bankalar hesap işletim ücreti ödenmeyen servislerini devreye almışlardır.

Hesap işletim ücreti kesmeyen bankaları yazımız içerisinde listeliyoruz. Güncel liste değişkenlik gösterebilir.

Hesap işletim ücreti almayan bankalar 2020

Hesap işletim ücreti kişiler açısından külfet yaratabilmekte. Bu yüzden de hesap kesim ücreti almayan bankalar diğer bankalara göre daha fazla tercih sebebi olabilmekte. Aşağıda hesap işletim ücreti almayan bazı bankalar listelenmiştir.

Enpara

Enpara, yoluna masrafsız bankacılık mottosu ile çıkan bir bankacılık hizmeti olarak; Finansbank çatısı altında geçtiğimiz senelerde ortaya çıktı. Özellikle gençlere yönelik yaptığı kampanya ve fırsatlarla oldukça iyi ivme kazanan ve beklenenden hızlı şekilde yükselen online bankacılık hizmeti; herhangi bir şubesinin olmaması, işlerini personellerinin evden görmesi ile ün sağlamış durumda. Müşteri hizmetlerinin verdiği muhteşem hizmet de cabası. Bunun yanında, EFT, Havale yahut hesap kesim ücreti almayan Enpara; tercih edilecek masrafsız bankacılık hizmetlerinden sadece biri.

CEPTETEB

CEPTETEB, geçtiğimiz aylarda Enpara’ya rakip olarak ortaya çıkan bir diğer bankacılık hizmeti ve Türkiye Ekonomi Bankası çatısı altında ortaya çıkmış bir diğer bankacılık hizmeti. Bu hizmetten faydalananlar bugünlerde genellikle yemeksepeti üzerinde yapılan kampanya yüzünden faydalanıyorlar; zira oldukça cazip bir kampanyası mevcut. CEPTETEB, yaptığı kampanya ve verdiği hizmetlerle kısa sürede Enpara kadar ivme kazanmasa da; yeterince yükselmiş, masrafsız, online bankacılık hizmetlerinden bir diğeri.

Yapı Kredi NUVO

Enpara’dan hemen sonra hizmete açılan Yapı Kredi’nin çatısı altındaki NUVO; online bankacılık hizmetlerinden bir diğeri ve kendisi de masrafsız yapısı ile dikkat çekiyor. Ancak, CEPTETEB ve Enpara kadar ivme kazanamamasının en büyük nedeni yüksek ihtimalle fazla kampanya yapmaması ve kendini duyurmaması oldu. Özellikle Yapı Kredi Play Card sahiplerinin fırsatları göz önüne alındığında, yapılacak kampanya kalmamış dahi olabilir… Ancak, her şeye rağmen Yapı Kredi üzerinde tercih edilebilir masrafsız bir bankacılık sistemi arıyorsanız, NUVO size göre bir seçenek.

Eft havale ücreti almayan bankalar 2020

Çoğu banka bazı istisnai durumlar haricinde yapılan EFT’lerden ücret almakta. Maaş müşterileri ve bazı özel müşterilere tanınan özel yetki dışında başka bankaya yapılan EFT’ler ücrete tabidir. Ancak hangi bankaya EFT yapılırsa yapılsın hiç bir şekilde EFT ücreti talep etmeyen bankalar vardır. Bunların en önemlisi de Enparadır. Bunun haricinde ise hesabınızın olduğu bankaya sorarak ya da internet üzerinden araştırma yaparak eft ücreti almayan bankaları öğrenebilirsiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.