TEGV Atma Bağışla Projesi

TEGV Atma Bağışla Projesi kapsamında gönderdiğiniz e-atıkları eğitim giderlerini karşılamak amacıyla kabul etmektedir. Proje kapsamında toplanan e-atık ile 1000 çocuğun eğitim giderinin karşılanması amaçlanmaktadır.

E-atıklar kullanım ömrünü tamamlamış elektrikli veya elektronik eşyalara denmektedir. Bu kapsamda belirli e-atık sayılan evinizde kullanmadığınız cihazları Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı projesine bağışlayabilirsiniz.

E-Atıklar

Buzdolabı hariç fişe takılan, her çeşit çalışan veya çalışmayan elektronik cihazlar: Bilgisayarlar, LCD veya CRT Monitör, Televizyonlar, Yazıcı, Tarayıcı, Projeksiyon, Fotokopi Makinesi, Masa, Cep ve Telsiz Telefonlar, Tost Makinesi, Mutfak Robotu, Elektrik Süpürgesi, her çeşit kablo ve adaptörler.

Proje Amacı

Atma Bağışla

Elektronik atıklarınızı TEGV’e bağışlayın eğitim olsun! ♻️Kullanmadığınız ya da bozuk cihazları bağışlamak ve bilgi almak için hemen tıklayın ? http://bit.ly/2k071S3 #AtmaBağışla

TEGV(Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) paylaştı: 19 Haziran 2018 Salı

 

  • Sürdürülebilir çevre politikalarına destek vermek.
  • E-atıkların geri dönüşümünden sağlanan kaynakta, 1000 çocuğun eğitim giderini karşılamak.
  • Kullanılabilir cihazları Vakıf bünyesinde değerlendirmek.

E-Atık Bağışı Nasıl Yapılır?

E-Atıklar PTT Şubesine, 902 887 372 müşteri numarası belirtilerek teslim edilir. Ürünler teslim edilmeden önce paketlenmelidir. Göndereceğiniz paketler 50 kiloyu geçmemelidir. PTT’ye teslim ettiğiniz e-atıklar için sizden ücret talep edilmez.

PTT’ye ulaştırmada zorluk yaşanacak, belirli ağırlığın üzerindeki atıklar,belirtilen adresten TEGV ve TÜBİSAD yetkilileri tarafından teslim alınabilmektedir. Ürün alımı için 0216 290 70 64 numaralı sabit hat üzerinden iletişme geçebilirsiniz.

Bağış Sayfası

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.