Herkese Kredi Çıkartılır Reklamları Ne Kadar Doğru?

Bankalardan bu günlerde kredi almak bir o kadar kolay olurken, kredi notları düşük olanların ise bu haktan yararlanabilmeleri de bir o kadar zordur. Elbette ki devlet ya da özel bankalardan kredi alabilmek için, sizlere belirlenmiş bir kredi notu mevcuttur. Bu kredi puanlarınıza göre sizlere bir kullanılabilir kredi üst limiti verilmektedir. Eğer ki kredi notunuz düşük ise, maalesef yüksek miktarlar kullanabilmeniz mümkün olmamaktadır. Yüksek notlar için ise, ciddi miktar kullanım haklarını bankadan alabilmek mümkün hale gelmiştir.

Herkese Kredi Çıkarılır Reklamları

Puanları düşük olan kişiler için, herkese kredi çıkartılır gibi reklamlar yapan kişi ya da kişiler, bu durumda kalan kişileri tuzağına düşürmeye devam ediyor. Elbette ki sizler de bu tuzağa bazı zamanlar düşmektesiniz. Zor zamanlar geçiren bir tüketici, bankadan alacağı miktar ile borçlarından kurtulmak istese de aslında büyük bir batağın pençesinde buluyor kendini. Bu da şüphesiz ki dolandırıcı ya da fazladan komisyon alan, almaya çalışan kişilerden kaynaklanmaktadır. Siz siz olun, herkesin verdiği reklama güvenip, bankalardan kredi almaya çalışmayın.

Bahsettiğimiz gibi, herkese kredi verilir, çıkartılır gibi reklam veren kişiler, sizlerden işlemleri başlamadan herhangi bir para talebinde bulunuyorsa, hiçbir şekilde paranızı kaptırmayın. Çünkü bu işlemler tamamlanıp, onaylandıktan sonra, para elinize geçmediyse eğer, para ödedikten sonra kişi kendi yoluna bakabilir. Böylelikle de dolandırılmış ve krediyi de kullanamamış olacaksınız.

Kredi Danışmanlık Firmaları

Kredi danışmanlık firması olarak hizmet veren kişi veya kuruluşların bir çoğu bankalar ile bire bir çalışmamaktadır. Kredinizi kullanmak için kredi danışmanlığı almayı düşünüyorsanız ön araştırmanızı iyi yapmalısınız. Danışmanlık alacağınız firmayı internet üzerinden mutlaka detaylı olarak araştırın. Firmanın iletişim bilgilerini dikkatlice kontrol edin. İnternet üzerinden kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya özen gösterin.

Ücretli Kredi Danışmanlık Raporları

Kredi danışmanlığı yapan firmaların bir çoğu size özel risk raporu satmaya çalışabilir. Risk raporunuzu kendiniz daha düşük tutarlar ile elde edebilirsiniz. Daha önce sitemizde yer verdiğimiz findeks üzerinden risk raporunuzu satın alabilirsiniz.  Findeks bireysel paketler sunarak kişilerin kredi danışmanlığına ihtiyaç duymadan finansal durumlarını takip edebilmesini sağlamaktadır.

Kredi Danışmanlık Komisyon Oranları

Kullanacağınız kredi miktarına bağlı olarak danışmanlık ücretleri talep etmektedirler. Kredi geri ödemenize ek olarak danışmanlık ücreti verememek için finansal durumunuzu kendiniz takip edebilirsiniz. Bankaların faiz oranlarını ve şartlarını kendi finansal durumunuzu göz önüne alarak doğru zamanı belirleyebilirsiniz.

Uzman kredi danışmanlığı almak için yüksek ücretler ve komisyon ödemek yerine findeks sistemini kullanabilirsiniz. Güncel findeks ücretlerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.