Ücretsiz Apple Store Kredisi Kazanın

Teknolojinin gelişmesi aynı zamanda çeşitli yazılımlarında alanında daha etken olmasına neden olmuştur. Günümüzde birçok uygulama bu yazılımlar sayesinde elde edilmektedir. Akıllı cihazlar üzerinden bu uygulamaların kullanılması ile birlikte insanlar birçok ihtiyacını karşılamakta hatta günlük yaşantının birçok detayını ve işlevini bu uygulamalar sayesinde gidermektedir. Uygulamaların elde edilmesine olanak sağlayan başta para olmak üzere pek çok yöntem vardır. Sizlere bu yazımızda Ücretsiz Apple Store Kredisi Kazanın konusundan bahsedeceğiz.

Günümüzde oldukça güncel uygulamalarıyla göz kamaştıran Apple Store son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından uygulamaların ücretleri konusunda eleştiri yağmuruna tutulmuştur. Belirli aralıklarla uygulamalarda indirime ve kampanyalara gidilse de birçok kişinin tutumunun değiştirilmesi başarılamamıştır.  İnsan hayatının büyük bir bölümünü ve vaktini kapsayan akıllı cihazlar bu uygulamalar sayesinde günlük yaşamı kolaylaştırmakta ve yapılan işlemlerin daha hızlı bir şekilde halledilebilir hale gelmesini sağlamaktadır. Apple Store mağazası üzerinde ise insan hayatını kolaylaştıracak ve işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacak birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların büyük bir bölümü para karşılığında alınmaktadır. Fakat belirli aralıklarla yapılan etkinlikler neticesinde Apple müşterilerine yönelik olarak ücretsiz bir şekilde Apple Store Kredisi kazandırmaktadır. Fakat bunun için öncelikle bir Apple Kimliğine sahip olmanız gerekmektedir.

Apple Kimliği Nasıl Oluşturulur?

Apple Kimliğinizi bir ödeme yöntemi olmadan ya da girmeden ücretsiz bir şekilde oluşturarak kullanabilmeniz mümkündür. Apple genellikle kullanıcılardan iTunes ve iCloud gibi servislerin tek Apple kimliği üzerinden kullanılmasını önermektedir. Apple kimliğinizi App Store, iTunes Store, Apple Books veya iCloud üzerinden kullanabilmeniz mümkündür. Eğer daha önceden oluşturmuş olduğunuz bir Apple Kimliğiniz var ise ve giriş yapmış iseniz yeni bir Apple Kimliği oluşturamamaktasınız.

Apple Kimliğinizi ödeme yöntemi eklemeden de oluşturabilmeniz mümkündür. Apple kimliği oluşturmanın en büyük avantajlarından bir tanesi Apple Store de mevcut olarak bulunan uygulamaları kullanabilmenizi sağlamaktadır. Hali hazırda bir Apple Kimliğiniz var ise ve mevcut ödeme yönteminizi değiştirmek istiyorsanız Apple tarafından sunulan herhangi bir servise girebilir ödeme yönteminizi kaldırabilir ve yerine yenisini ekleyebilirsiniz. Ayrıca Apple herhangi bir uygulama, hizmet ya da ürün satın alırken satın alma işlemi gerçekleşinceye kadar sizlere ödeme bilgisi sormamaktadır. Belirli uygulamayı ya da hizmeti satın almaya karar verdikten sonra satın alma işleminizin sonunda sizlerden mevcut ödeme yönteminiz istenilmektedir.

Ücretsiz Apple Store Kredisi Nasıl Kazanılır?

Bilindiği üzere insanlar günlük vaktinin büyük bir çoğunluğunu akıllı telefonlar, tabletler ya da bilgisayarlar üzerinde geçirmektedir. Bu zamanın büyük bir kısmını ise telefon üzerinde yer alan uygulamalar doldurmaktadır. Apple son dönemlerde uygulamalar üzerinde kullanıcılarına sağlamış olduğu destek ile birlikte yardımlarından oldukça çok söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle Apple Store servisi üzerinden indirilebilecek uygulamalar üzerinde belirli etkenlerin gerçekleştirilmesi şartı ile ücretsiz uygulama kredisi vermesi birçok kullanıcının ilgisini çekebilmeyi başarmıştır.

Apple tarafından belirli dönemlerde Apple Store servisi üzerinden ücretsiz kredi kazanmaya yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Apple tarafından ücretsiz uygulama kredisi kazanmanın en kolay yolu oluşturulan anket sistemine üye olmak ve doğru bir şekilde anket sorularını cevaplandırmaktır. Bu anketlerin cevaplandırılması sonucunda Apple kullanıcılarına yönelik olarak belirli miktarlarda ücret vermektedir. Bu ücretleri ise Apple Store Mağazası üzerinden kullanabilmeniz mümkündür. Apple tarafından oluşturulan bu anket günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca bu anketlerin yabancı dil olanlarını da cevaplayabilmeniz mümkündür. Tüm ülkeleri kapsayan bu anketler aynı zamanda verilen bu ücretsiz krediler neticesinde uygulamaların edinilme oranlarının artmasında da etkili olmuştur.

Ücretsiz Apple Store Kredisi Reklamlarına Dikkat Edin!

Apple tarafından sağlanan belirli kolaylıkların günümüzde fazlaca istismar edildiğini görmekteyiz. İnsan hayatının kolaylığını sağlamak ve yapılan işlevlerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlayan yazılımlar aynı zamanda birçok kullanıcı için siber anlamda bir tehdit haline gelmiştir.

Bilgisayar korsanı olarak adlandırılan birçok yazılımcı insanların kişisel verilerini ele geçirmeye ve dolandırmaya çalışmaktadır. İnternet siteleri üzerinde yayınlanan birçok reklam ve başlık içeriklerine tıklanılması ile birlikte başlayan bu dolandırıcılık faaliyeti insanların maddi olarak zarara uğramasına neden olmaktadır. Bundan dolayı giriş yapmış olduğunuz sitelere ya da reklamlara tıklarken iki kere düşünmek ve temkinli olmak gerekmektedir. Bu sizlerin kişisel verilerinizi korumanız anlamında oldukça önemlidir.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.