Lyoness Nedir, Alışveriş Yap Para Kazan!

Lyoness nedir ? Bu yöntem son zamanların en cazip yöntemlerinde. Hem alışveriş yapıp hem de para kazanmak ister miniz ? Kulağa hoş geliyor değil mi ? Ama bu gerçekten mümkün. Alışveriş dünya kurulalı insanoğlunun hayatını devam ettirebilmesi için vazgeçilmez unsurlardandır. Yüzyıllar boyunca alışverişin şekli değişse de mantığı hiçbir zaman değişmemiştir. Paranın icadı ile büyük gelişime uğrayan ticaret yöntemleri, yüzyılın icadı borsa ve kredi kartları ile birlikte bilişim çağına ayak uydurur hale gelmiştir.

Ancak tüm bu yöntemlerde her zaman ürünün sabit bir fiyatı ve bir ödeme yöntemi vardı. Hiç bir zaman tek ürünü istediğiniz fiyatta satın alma şansınız yoktur. Ancak toplu ya da seri alımlarında belli oranlarda indirim sağlayabilirsiniz ki bu da ticaret yapmayan bireysel kullanıcı için parasını çöpe atmaktan başka bir şey değildir.

Örneğin ; bir laptopa ihtiyacınız var , gittiniz vatan bilgisayara 1 laptop 1500 tl fiyat aldınız. Satıcıdan indirim istediğinizde muhtemeli hayır diyecektir. Ancak bu laptoptan kurumsal olarak 20 tane alacağınızı belirttiğinizde iyi bir indirim alabileceğiniz gibi aynı laptopun fiyatı size belki de 1100 tl’ye gelecektir. (pazarlık gücünüze ve alım miktarına bağlı) İşte bu mantığı gören Hubert Freidl şahane bir tüketici topluluğu geliştiriyor ve adını lyoness sistemi olarak veriyor.

Lyoness nedir ?

Lyoness bildiğiniz tüm alışveriş ve network marketing sistemlerinden farklı bir tüketici topluluğudur. Kesinlikle lyoness üyelik işlemini yaptırdığınızda hiç bir ürün satmak zorunda olmadığınız şahane bir network sistemidir. Lyoness’ten üyeler bir birlerinin alışverişlerinden ve sisteme dahil ettiği üye miktarına bağlı olarak elde edilen sistem provizyonların dan gelir elde ederler. Sonuç itibari ile network sistemi olduğundan burada amaç genişlemek ve ortaya çıkan alım gücünü üye firmalardan daha fazla indirim koparabilmek için kullanmaktır.

Lyoness’in tarihi ?

2003 yılında Hubert Freidl tarafından kurulan şirket hızlı bir ivme ile genişlemesine devam etmektedir. Şuan Avrupa’nın birçok ülkesinde , Amerika’da ve Kanada’da faaliyet göstermektedir. Yakın zamanda orta doğu ve Afrika pazarına da girecek olan lyoness sistemi ülkemizde 2009 yılından bu yana vardır. Dünyada 32 ülkede geçerli olsan lyoness sistemi uluslar arası arenada tüketicinin haklarını göz eden ve alışverişlerinden para kazandıran en benzersiz yapı olarak gelişmeye devam ediyor.

Lyoness nasıl çalışır ?

Satıcıların en büyük ihtiyacı müşteri bulmaktır. Bunun için çeşitli faaliyetler yaparlar , gösteri düzenlenir , atraksiyonlar yapılır , yazılı ve görsel medyada reklam verilir vs.. bunların tümünü reklam faaliyeti olarak adlandırabiliriz. Bu reklam faaliyetleri firmaların gider kalemleri arasında belkide en fazla paha oluşturan kalemlerdir. İşte lyoness bu aşamada devreye giriyor ve firmalar ile anlaşıyor , firmalara devamlı ve alışveriş yapacak müşterileri bulma konusunda taahhüt veriyor. Firmalar da lyoness’e reklam için ayırdığı bütçeden para veriyor.

Örnek ; son zamanlarda lyoness büyük bir atak yaparak akaryakıt alışverişleri için Petrol Ofisi ile anlaştı. Anlaşma oranı %4 olarak açıklandı. Bu şu demek oluyor , lyoness müşterisi PO’dan alışveriş yaptığında , PO reklam giderlerinden %4 oranında bir ödemeyi lyoness’e geri iade edecek. Lyoness de mevcut matematiksel yönergeleri çerçevesinde size ödemeler yolu ile alışverişlerinizden para kazanmanızı sağlayacak.

Lyoness yasal mı ?

Bu konuda bilinçli olarak çıkarılan söylentiler de dahil olmak üzere çeşitli spekülasyonlar yapılmaktadır. Ancak bilinmelidir ki lyoness kesinlikle yasal ve güvenilir bir firmadır. Türkiye temsilcisi olan Lyoness kart hizmetleri ltd şti , ticaret bakanlığına bağlı faaliyet gösteren ve İstanbul ticaret odasına bağlı yasal bir firmadır. İsterseniz buradan arama yapabilirsiniz. Arama yaptığınızda firma ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lyoness’te ne kadar kazanırım ?

Bu konu kesinlikle sizin lyoness’i bir iş olarak kabul edip ayıdığınız vakte ve sarf ettiğiniz efora bağlıdır. Ancak size şunu söylemek isterim lyoness ile üye olan herkes kazanç sağlayacak. Fakat kazanç zamanları ve miktarları kesinlikle lyoness için harcadığınız zaman ile doğru 0rantılı olarak artacaktır.

Site açarak evde oturduğunuz yerden online ve pasif gelir elde etmek ister misiniz ? Hemen https://finanslayin.com/blog-sitesi-acma-para-kazanma/ sayfamızı ziyaret ederek evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Lyoness’e nasıl üye olurum?

Sisteme üyelik referans ile yani tavsiye yöntemi ile yapılıyor. Daha önceden lyoness üyesi olmuş bir kişinin size referans olması ve sisteme tavsiye etmesi gerekmektedir. Lyoness üye işlemleri artık çok kolay şekilde online olarak yapılabiliyor. 2 dakika gibi kısa bir zamanda sisteme elektronik ortamda kaydınız yapılıyor ve geriye kalan tek şey taahhüt bedelini gönderme işlemi oluyor.

lyoness türkiye tic.ltd.şti

Lyoness üyeliğinizi açmadan ve kullanmadan başlamadan önce mutlaka kullanım şartlarını ve detayları resmi sayfasından bilmeniz gerekiyor. Lyoness Türkiye resmi sayfasına https://www.lyoness.com/tr bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Hem eğlenin hem de para kazanın! Nasıl mı ? Hemen https://finanslayin.com/oyun-oynayarak-para-kazanma/ sayfamızı ziyaret ederek detaylara göz atabilirsiniz.

Lyoness hakkında soru ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz. 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.