Evde Para Kazandıran El İşleri

Evde para kazandıran el işlerini sizin için derledik. Ev ekonomisine katkı yapmak isteyen ancak farklı sebeplerden dolayı evlerinde çalışmak zorunda olan kadınların yapabileceği işlere her gün bir yenisi eklenirken, bunlardan biri olan evde çeyizlik dantel yaparak da aylık göz ardı edilemez gelir sahibi olunması da mümkündür.

Bu yazımızda evde el işi ve ya dantel yaparak nasıl ve ne kadar ücret kazanabileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evde nasıl para kazanılır ?

Evde para kazanmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Yazımızın devamında evde el işi, dantel v.b. yaparak nasıl ve ne kadar para kazanabileceğiniz hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Bunların haricinde de evde çalışarak para kazanabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Tüm bu yöntemleri tek başlıkta derledik. Evde çalışarak para kazanmak isterseniz hemen https://finanslayin.com/evde-para-kazanmanin-yollari/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çeyizlik danteller

Evde kolaylıkla yapılabilecek ve aylık iyi sayılabilecek tutarlarda gelir elde edilebilen oldukça çeşitli dantel örnekleri ve her çeyiz sandığında olması gereken örgü modelleri vardır. En çok tercih edilen modellere bakmak gerekirse bohça kenarı dantel örnekleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, masa ve sehpalar için dantel örnekleri, çeyiz için örgüler, örgü bebek kıyafet modellerinin ön plana çıktığı görülmektedir.

Yaz aylarına özel çanta modelleri ve örgü bikiniler de dönemsel olarak talep gören ürünlerdir. Yapılan bu çeyizlik danteller ve örgüler ikamet edilen yerlerdeki mağaza ve dükkanlara satılıp para kazanılması mümkünken, son dönemlerde internet üzerinden de bu ürünlerin satışlarını yapmak da mümkündür.

Para kazandıran el işleri

Özellikle internet üzerinden yüzlerce farklı çeyiz modeline ulaşmanın oldukça kolaylaştığı günümüzde para kazandıran el sanatları çerçevesinde çeyizde en çok rağbet gören el işlerine bakmak gerekirse bohça ve havlu kenarlarının ilk sırada olduğu görülmektedir.

Modası hiçbir zaman geçmeyen sehpa ve masa dantelleri ile mutfakta çok değişik amaçlı kullanılan el örgüsü çeyizlikler, kurdele nakışları da çeyiz sandıkları için oldukça önemlidir. Ayrıca son yıllarda çeyizlerde görülmeye başlanan örgü bebek eşyaları da çeyizlere ayrı bir hava katmaktadır.

El işleri ile para kazanmak

Her geçen gün internet kullanımının artmasıyla birlikte evde yapılan özellikli dantel ve el işlerinin çok geniş kesimlere ulaşması mümkün hale gelmiş; daha önceden sadece yakın mağazalara verilip de satılmayı bekleyen el işleri artık çok daha kolay satılmaya başlamış durumdadır.

El işi dantel fiyatları ürünlerin çeşitlerine göre değişirken günlük 8 saatlik bir çalışma sonucunda aylık ortalama 1000-2000 TL kazanmak mümkündür. Bu iş için özel olarak kurulan satılık el işleri sitesi haricinde, gitti gidiyor tarzı sitelerde her ürün için ayrı fiyatlandırma yapmak mümkünken, ortalama bir el örgüsü banyo lifi fiyatı 12 TL’den başlamakta, 10 parça el işi dantel fiyatları da 150 TL’ye kadar alıcı bulabilmektedir. El işi masa örtüleri 250 TL’ye kadar alıcı bulabilirken, örgü bebek modelleri için özel fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Evde para kazandıran el işleri hakkındaki sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz. 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.