En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi 2020

2020 yılında yeni bedelli askerli sisteminin açıklanması ile birlikte birçok vatandaşımızın yeni şartları ve belirlenen tutarları merak etmektedir. Belirlenen tutar ile birlikte ise birçok banka tarafından özel paketler oluşturulmakta ve müşterilerine sunulmaktadır. Bu yazımızda sizler için En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalar konusundan bahsedeceğiz.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından açıklanan bedelli askerlik uygulaması ile birlikte yeni askerlik sisteminin görev süreleri, alacakları ücretler, yaş erteleme durumları ve bedelli askerlik tutarı belirlenmiş durumdadır. Birçok vatandaşımız tarafından merakla beklenen yeni bedelli sistemi Milli Savunma Bakanlığı tarafından detaylı bir biçimde açıklanmıştır. Açıklanan bu sistem ile birlikte bedelli askerlik ücreti 31.343 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutar ise her 6 ayda bir memur maaşlarına yapılacak zam oranı ile birlikte yükselecektir. Tutarın açıklanması ile birlikte ise birçok banka özel paket oluşturarak uygun faiz ve vade oranları ile birlikte müşterilerin hizmetine sunmuştur.

En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi 2020

2020 yılında Milli Savunma Bakanlığı tarafından açıklanan 31,343 TL tutarındaki bedelli askerlik ücreti ile birlikte. Birçok banka peşi peşine bedelli askerlik kredisine yönelik açıklamalarda bulunmuştur. Sizler için En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi veren bankaları listeledik.

Vakıfbank

Bedelli askerlik sisteminde en uygun krediyi veren Vakıfbank %1,52’lik faiz oranı, 12 ay vade tutarı ile birlikte aylık 2.931 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 35.338 TL bedelli askerlik kredisi vermektedir. Vakıfbank yine %1,52’lik faiz oranı, 24 ay vade tutarı ile birlikte aylık 1.624 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 39.139 TL olmak üzere bedelli askerlik kredisi vermektedir

Ziraat Bankası

%1,53’lük faiz oranı, 12 ay vade tutarı ile birlikte aylık 2.934 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 35.364 TL bedelli askerlik kredisi vermektedir. Ziraat Bankası yine %1,53’lük faiz oranı, 24 ay vade tutarı ile birlikte aylık 1.626 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 39.192 TL olmak üzere bedelli askerlik kredisi vermektedir

Finans Bankası

%2,09’luk faiz oranı, 12 ay vade tutarı ile birlikte aylık 3.057 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 36.840 TL bedelli askerlik kredisi vermektedir. Finans Bankası yine %1,99’luk faiz oranı, 24 ay vade tutarı ile birlikte aylık 1.730 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 41.697 TL olmak üzere bedelli askerlik kredisi vermektedir.

Güncel faiz oranlarını ve kampanyaları ilgili bankaların web sitesi üzerinden takip etmeyi unutmayın. Yazımızın yayınlanma tarihinden sonra farklı bankaların daha avantajlı kredi ürünleri olabileceğinden tüm bankaların oranlarını karşılaştırmalısınız.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.