Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kolay kredi kartı veren bankalar hangileridir ? Kredi kartları bireylerin günlük gereksinimlerini ya da aciliyet gerektiren gereksinimlerini karşılayabilmeleri adına nakit paranın yerini tutan bir ödeme yöntemi olarak görülebilir.

Günlük yaşam içinde aciliyet durumunda kişilerin nakitlerinin bulunmaması ve gerekseme kredilerinin derhal çıkmaması durumunda bireyler kredi kartı açtırma yoluna başvururlar. Bankaların kredi kartlarını 1 gün içinde çıkartmaları da bireylerin ihtiyaçlarının giderilmesinde mühim bir etken olarak rol oynar.

Kolay kredi kartı

Herşeyden önce kredi kartı çıkartabilmek için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Eğer kredi notunuz yüksekse ancak bu durumda kartınız onaylanabilir. Tabi bunun haricinde bankanın işleyiş hızı da oldukça önemli. Bir banka kartı 3 haftada ancak teslim edebilirken bazı bankalar 3 gün içinde bu işi halledebilmekte.  Kredi diğer adı ile findex notunuzun kart çıkartmak için uygun olup olmadığını öğrenmek için https://finanslayin.com/findeks-kredi-notu-nedir/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En kolay kredi kartı veren banka

Bunun için en önemli kriterin findeks raporu olduğunu tekrar hatırlattıktan sonra başvuru aşaması ve tamamlanma süresi esas alındığında en kolay ve en hızlı kart veren bankaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Garanti Bankası Kredi Kartı

Türkiye’de en fazla kredi kartı kullandıran bankaların en başlangıcında Garanti Bankası gelir. Bunun sebebi ise hem süratli bir halde kredi kartının çıkartılması hem de bonus özellikli kredi kartları ile beraber müşterilerinin yapmış olduğu alışverişlerde para puan kazandırmasıdır.  Kredi kartı alabilmek için şubeye gidilebilir ya da web sitesi üstünden kredi kartı başvurusu yapılarak kart şubeye geldiği vakit gidip alınabilir. Garanti Bankası kredi kartı talebinde bulunabilmek için kişi 444 0 333 numarası üzerinden detaylı bilgi alabilir.Bankanın resmi web sitesi: https://www.garanti.com.tr

İş Bankası Kredi Kartı

Süratli ve güvenli bir halde kredi kartı çıkartan bankalardan bir tanesi de İş Bankası’dır. Maximum özelliğine haiz olan İş Bankası kredi kartları birbirinden çeşitli avantajları da müşterisine sunar. Kredi kartı başvurusunu kişi kendisine yakın olan bir İş Bankası şubesinden gerçekleştirebileceği şeklinde 0850 724 0 724 hatlı numarayı arayarak da kart talebinde bulunabilir. Ferdin kredi kartı şubeye geldiği vakit irtibata geçilerek şubeden kartı alması talep edilir.

Bankanın resmi web sitesi: https://www.isbank.com.tr/

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı

Kredi kartı mevzusunda çeşitli imkanları ile beraber müşterilerine imtiyaz tanıyan bankalardan bir tanesi de Yapı kredi Bankası’dır. Kredi kartı hususunda Türkiye’de hizmet veren bankalar içinde önder konumda olan Yapı kredi Bankası’ndan SMS yöntemi ile birlikte kart başvurusu yapmak mümkündür. Kişi istediği kartın adını boşluk bırakarak Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını yazarak 4421’e kısa bildiri atabilir. Bu bildiri sonrasında ferdin kredi kartı talebi sisteme alınarak ikametgahına en yakın olan şubeye kartın gönderimi sağlanır. Bunun yanı sıra şubeye gidilerek ya da alan kişi hizmetleri aranarak da kart talebinde bulunulabilir.

Bankanın resmi web sitesi: https://www.yapikredi.com.tr/

Faizsiz kredi kartı veren bankalar

Kartınızdan nakit çekmediğinizde ve sadece alışveriş için kullandığınızda ekstre borcunuzu da tam olarak ödediğinizde mevcut durumda herhangi bir faiz ile karşılaşmazsınız. Çok istisnai durumlar olsa da bazı bankalar maaş müşterilerine kampanya dönemlerinde faizsiz nakit avans kullandırabilmekte. Ancak faizsiz kredi kartı veren banka çok az ya da hiç yok denilebilir. Yine de araştırma yapabilirsiniz bu hususta.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.