Google Play Kredisi Kazanma

Google play kredisi kazanmak ister misiniz ? Google, sistemdeki bazı kullanıcılarına Play Store kredisi vermektedir. Google Play tarafından sağlanan bu kredinin, çok yüksek rakamları temsil ettiği söylenemese de düşük ücretli uygulama, film ve oyun gibi içerikler için kullanılabilmektedir.

Bu kredileri herkesin kullanması mümkün değildir. Kredisi olanlar ve harcamak isteyenler ise Eylül ayına kadar kredilerini harcama olanağına sahiptir. Bunun yanı sıra Play Store mağazalarından alışveriş yapabilmek için kredi verilmesini beklemeye de gerek yoktur. Bunun için Google Ödüllü Anketler’ i kullanarak kazanılan paraları harcamak mümkün olmaktadır.

Google Play Kredisi

Google Play sunduğu çeşitli imkânlar ile kullanıcılarına her geçen gün farklı seçenekler sunmaktadır. Kullanıcılar Google Play’de bulunan bakiyelerini; Google Play’ de uygulama, oyun ve dijital içerik satın almak için kullanabilecekleri krediler şeklinde alabilmektedirler.  Kullanıcıların bakiyelerine ekleme yapabilmeleri için ise; Google Play hediye kartlarını ve dijital hediye kodlarını kullanmalarında fayda vardır. Bakiyenize ekleme işlemini yapabilmek için ise, öncelikle promosyon kodunu kullanmak gerekmektedir.

Google Play’de kişiler farklı hesapları arasında içerik paylaşımı veya aktarım yapma olanağına sahip değildir. Bahsi geçen hesaplar aynı kişiye ait olsa da, hesaplar arası paylaşım yapılamamaktadır. Cihazda birden fazla hesap olması durumunda satın alma işlemlerini tamamlamak için kullanılmak istenilen hesabın açılması zorunludur. Uygulamada yanlış hesap yapılarak uygulama satın alındığında ise uygulama geliştirici ile bağlantı kurularak sorunun giderilmesi yolu aranmalıdır.

Ücretin geri ödenmesi durumunda kullanılmak istenilen hesapla ürünü sorunsuz bir şekilde almak mümkün olmaktadır. Google Play Aile Kitaplığı kullananlar ise, dijital içerikleri aileleri ile paylaşma fırsatı bulmaktadır. Google Play kullanımı ile para kazanmanın bir yolu da ödüllü anketlere katılmaktadır.

Google play kredisi kazanma yolları

Google Ödüllü Anket ProgramıGoogle tarafından programlanmış olan anket sistemine üye olan kullanıcılarına, Google Play’ in Kredi verdiği, Google Opinion Rewards, şimdi Türkiye, Hindistan ve Singapur’da gibi anketlerle para kazanmayı sağladığı bilinmektedir. Bu sayede anketleri inceleyerek uygun olan anketin seçilip cevaplanması sonucunda, tek bir anketten 1.79 TL para kazanılabilmektedir. ABD’de kısa bir süre öncesinde aktif hale gelen ve milyonlarca kullanıcı tarafından uygulanan “Google Opinion Reward” uygulaması ile artık Türkiye’de de katılım imkânı mevcuttur.

Bu programda, Google tarafından kullanıcılara sunulan çeşitleri anketler bulunmaktadır ve bu anketleri cevaplayan kişiler Google Play kredisi kazanma olanağı bulmaktadır. Google Ödüllü Anketler uygulaması olarak çevirisi yapılan bu uygulamanın, özellikle ülkemizdeki insanlar tarafından ilgi göreceği de düşünülmektedir. Tüm ülkeleri sisteme ekleyen Google tarafından eklenen ülkeler arasında son zamanlarda arasında Hindistan ve Singapur’da bulunmaktadır.

Ödüllü Anketler Uygulaması İndir

Google play kredisinde izlenecek yol

Son zamanlarda özellikle internetten nasıl para kazanılır konusu insanların en önemli gündem konularından biridir. Google’ dan gelen bu kazanç haberi ise, birçok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Bireyler uygulamaya kayıt olduktan sonra hemen işleme başlayamamaktadır. Öncelikle kişiler seçtikleri dillere göre kişisel bilgilerinin olduğu kısmı doldurmak zorundadır. Bu bilgiler arasında ise; ad- soy ad gibi bilgiler yazıldıktan sonra seçilen anketler doldurularak temel sorular yanıtlanmaktadır. Bu sorular kişinin kendi kişisel bilgileri ile ilgili bilgiler olmaktadır.

Daha sonra Google tarafından değerlendirilme yapılarak sisteme alıp almadığını bildirmektedir. Geri bildirimin gelmesi için bir süre beklemek gerekmektedir. Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirmek ve başvuru onaylandıktan sonra, sorunsuz bir şekilde anketleri cevaplayarak para kazanmak mümkün görünmektedir. Google ile siteme dâhil olup her gün belli miktarda anketi istenilen niteliklerde cevaplandırarak, anket başına para kazanmak ve kazanılan paraları Play Store’ da harcamak seçenekler arasındadır.

6 Yorum
 1. Beytullah

  uyku modunda uygulama yi kullanirsaniz yazmissiniz.o nasil oluyor ve 1ay oldu 1defa anket geldi.memnun degilim.

  1. Editör

   Uyku modundan kastımız telefonunuzun ekranı kapandığında arka plan uygulaması olarak ödüller uygulamasının çalışmasıdır. Konum servislerini açık tutarak daha fazla anket kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Duruma göre 4 günde bir yada 7 günde bir anket geliyor. Eğer istersen yazımıza ekran görüntüsü ekleyebiliriz. Google ödüller uygulamasının izinlerini bir kontrol etmeni tavsiye ederiz.

 2. Ali Keçeci

  Google ödüllü anketlerden günde en az bir tane soru geliyor ve hep İstanbul içi gezdiğim mekanlardan. Anket başı 1 TL ye kadar para veriyor google 🙂 Tavsiyem konum servislerini açık tutarak programı kullanmanız. 2 tane programı bedava yükledim play store üzerinden iyi ki yazmışsınız bu bilgileri çok sağ olun.

  1. Editör

   Ekstra olarak Google Ödüllü Anketler uygulamasını uyku modunu kapatırsanız size daha fazla anket gösterimi yapmaktadır. Yazımız size faydalı olduysa ne mutlu bize 🙂

 3. Behlül Karaman

  Google ödüllü anketler üzerinde topladığımız parayı oyun içinde harcaya biliyormuyuz?

  1. Editör

   Oyun içi satın alma işlemlerinde kazandığınız parayı kullanabilirsiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.