İŞKUR’dan Ev Hanımlarına Evde Paketleme İşi

Birçok ev kadının hayali kendi parasını kazanmak ve dilediğince harcamak olmaktadır. Bu noktada İŞKUR dev bir projeye imza attı ve ev hanımlarına evde paketleme işi imkanı tanıdı. Bu sayede ev hanımları evlerinde oturdukları yerde belirli bir süre çalışacak ve kendilerine yetecek oranda ciddi paralar kazanabilecekler.

İŞKUR bu projesiyle hem ülke ekonomisine hem de ev hanımları vasıtasıyla ailelerin ekonomisine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Hemen her isteyen ev hanımı gerekli şartları sağladıktan ve başvurularını yaptıktan sonra evde paketleme işi alabilmektedir.

Evlerinde kendi belirledikleri belirli saatlerde nikah şekeri, sabun, bitki çayı, el tokası, mandal, kulak çubuğu ve poşet paketleme gibi işleri yapmaktadırlar. Bu sayede kendinizi hiç yormadan ev ekonominize aylık 600-800 TL arası para kazandırabilirsiniz. Peki İŞKUR evde eşya paketleme işi başvurusu nasıl yapılır birazda ondan bahsedelim.

İŞKUR Evde Paketleme İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde eşya paketleme hizmetinden yararlanmak isteyen ev hanımları İŞKUR ilanlarını takip etmelidir. Duyuru yayınlanınca, kendilerine en yakın İŞKUR şubesine giderek evde ek iş başvuru formunu doldurmalısınız. Kayıt formu doldurulurken ev hanımına ait eğitim sertifika belgeleri sisteme kayıt edilmektedir. Yine bu esnada iletişim adres bilgileriniz ve cep telefonunuz istenilmektedir. Sonrasında havuzda biriken bayanların meslek gruplarına göre gelecek olan işler uygun görüldüğünde kendilerine kısa mesajla iletilmektedir.

Bu sebeple evde ek iş imkanlarından faydalanabilmek için kesinlikle kadınların İŞKUR şubelerine başvurmaları gerekmektedir. Yine başvuru esnasında bilgilerini eksiksiz doldurmalıdırlar. Aksi takdirde kendilerine geri dönüş yapılması imkanı olamayabilir.

Evde Paketleme İşi İle Kadınlar Ne Kadar Kazanacak?

İŞKUR tarafından düzenlenen bu proje kapsamında başvuran ve iş alan bayanların tahmini ortalama 600 TL ile 800 TL arasında para kazanması beklenmektedir. Bu parayı günlük 3-4 saat gibi bir süre çalışarak kazanabilmektesiniz. Fakat bu miktar tamamen sizin performansınıza bağlı olarak değişmekle birlikte paketleme işinden minimum 600 TL kazanabilirsiniz. Yine biraz daha çalışma temponuzu artırdığınızda da maksimum 800 TL kazanacak seviyeye çıkabilirsiniz. Bu tamamen sizin çalışmanıza bağlı olmaktadır

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.